Wszystkie artykuły

HYDRADERMABRAZJA – CZYLI CUDOWNA ŚWIEŻOŚĆ SKÓRY

Sprawdzone źródła
Publikacja: 29.12.2022 r.
HYDRADERMABRAZJA – CZYLI CUDOWNA ŚWIEŻOŚĆ SKÓRY
Przejdź do wątku
  1. Wstęp
  2. WODNY ŚWIAT
  3. INNOFACIAL: oczyszczanie, złuszczanie, ekstrakcję, nawilżanie
  4. JESZCZE LEPSZA TECHNOLOGIA
  5. Podsumowanie
Udostępnij artykuł

Skąd rosnąca popularność hydradermabrazji? Życie w stresie, przemęczenie czy noszenie maseczek to tylko niektóre aspekty naszego życia, które nie wpływają korzystnie na nasze samopoczucie oraz kondycje naszej skóry. Czujemy się zmęczeni i tak też wyglądamy. Dermatolodzy biją na alarm - nasze cery są przesuszone i podrażnione, potrzebują delikatności i nieco wyjątkowego traktowania. Hydradermabrazja to zabieg bankietowy, a także rozpoczynający cykl terapii specjalistycznych. Jest to świetny zabieg niwelujący wolne rodniki oraz inne zanieczyszczenia ze skóry. Efektem zabiegowym jest rozświetlona oraz oczyszczona skóra, a sam zabieg dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Nieinwazyjność zabiegu sprawia, że jest on miły w odczuciach - a przy tym możemy całkowicie zrelaksować się. A właśnie takiej czułej opieki teraz potrzebujemy! Okazuje się też, że oczyszczona i nawilżona skóra dużo lepiej reaguje na kolejne etapy zabiegowe. Zarówno te kosmetyczne, jak i terapie z dziedziny medycyny estetycznej - efekty są bardziej wyraźniejsze oraz trwalsze. Działa tu zasada synergii, czyli połączenie dwóch kuracji w jednej sesji, która daje lepsze efekty niż wykonywanie ich oddzielnie.

Ale powróćmy do początku czyli samej hydradermabracji. Na czym polega ten zabieg?

WODNY ŚWIAT

Hydradermabrazja to terapia gabinetowa wykorzystująca specjalistyczne preparaty zabiegowe, których zadaniem jest usunięcie zrogowaciałego, martwego naskórka. Zastosowany w nim specjalny system końcówek pracujących podciśnieniem wraz z preparatami zabiegowymi - pozwala na perfekcyjne oczyszczenie, złuszczenie oraz nawilżenie skóry. Unikalna formuła połączona w zabiegu hydradermabrazji oczyszcza bardzo głęboko skórę, dzięki temu terapia dokładnie usuwa zanieczyszczenia z naskórka oraz pozostałości po domowym oczyszczaniu (nawet tym dwuetapowym!). Dzięki odpowiednio dobranym formułom zabiegowych, zabieg dedykowanych jest dla każdego rodzaju cer. Przy regularnych zabiegach hydradermabrazja znacząco poprawia kondycję skóry, uelastycznia ją, także rozjaśnia przebarwienia i sprawia, że drobne zmarszczki czy drobne blizny stają się mniej widoczne. Ten zabieg pięknie obkurcza pory i reguluje produkcję sebum - idealny dla cer mieszanych i tłustych, skłonnych do podrażnień i niedoskonałości. Cera po zabiegu jest jednolita, równomierna i pełna blasku. Zabieg jest niesamowicie przyjemny i odświeżający. Perfekcyjnie poprawia wygląd i nawilżenie skóry zarówno w sezonie grzewczym, jak i wtedy, kiedy na zewnątrz zrobi się ciepło.

Kontakt

Potrzebujesz urządzenia do epilacji w swojej klinice?

INNOFACIAL: oczyszczanie, złuszczanie, ekstrakcję, nawilżanie

INNOFACIAL to najnowsze osiągnięcie w nieinwazyjnym odświeżaniu skóry twarzy, szyi, dekoltu a nawet pleców czy dłoni. Na czym polega wyjątkowość tego zabiegu? To jedyna procedura hydradermabrazji łącząca równoczesne oczyszczanie, złuszczanie, ekstrakcję, nawilżanie oraz ochronę przed wolnymi rodnikami. Jest to więc przełomowe połączeniu kliku etapów profesjonalnej pielęgnacji skóry – złuszczenia, nawilżenia oraz poprawy wchłanialności składników aktywnych. Bez dyskomfortu i długotrwałego oczekiwania na efekty. Zabieg ma przyjemne działanie łagodzące i nawilżające, jest całkowicie bezpieczny i nie wymaga czasu rekonwalescencji. Idealny zabieg przed ważnym wyjściem oraz rozpoczynający przygodę z medycyną estetyczną. Technologia od kilku lat święci triumfy w szczególności w USA i ma doskonale udokumentowane działanie.

JESZCZE LEPSZA TECHNOLOGIA

Urządzenie INNOFACIAL posiada dwie specjalistyczne głowice pozwalające dopasować moc oraz rodzaj oczyszczania do rodzaju cery i potrzeb skóry. Głowica Tornado jest przeznaczona do zabiegów hydradermabrazji. Specjalnie zaprojektowana końcówka oraz znaczna siła ssąca zapewniają tu niezrównany efekt bezinwazyjnego odnowienia skóry. Efekt widać praktycznie natychmiast. Głowica Tornado przeznaczona jest do wykonywania hydradermabrazji, a dzięki odpowiednio dobranemu ssaniu zapewnia skórze nieinwazyjny oczyszczenie i napięcie skóry bez uczucia dyskomfortu. Głowica rotacyjna to hybrydowy zabieg dermabrazji, wykonujący jednocześnie peeling chemiczny, jak i fizyczny. Szybkoobrotowa końcówka dzięki rotacji pozwala na przenikanie roztworów do głębszych warstw skóry. Obie procedury są niezwykle przyjemne, wręcz relaksujące a skóra wygląda po nich na wypoczętą i młodszą.

Podsumowanie

W trakcie zabiegu INNOFACIAL nie podaje się zwykłej wody, a jedynie substancje aktywne znajdujące się w preparatach specjalistycznych, dołączonych do technologii

Preparaty IS – INNOFACIAL – należą do najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych preparatów stosowanych w kosmetyce. IS 1 – składa się głownie z kwasu alfa- hydroksylowego (AHA) - kwasu mlekowego, który normalizuje procesy złuszczania naskórka w sposób bardzo delikatny. Jak wszystkie kwasy typu AHA charakteryzują się też dobrymi właściwościami nawilżającymi. Pięknie rozjaśnia zniszczoną i zmęczoną skórę. IS 2 – to przede wszystkim kwas BHA – kwas salicylowy. Oprócz właściwości złuszczających, ma on zdolność wnikania przez warstwę łojową w głąb skóry. Idealny dla cer trądzikowych oraz z zaskórnikami. Ostatni z preparatów IS 3 – to liczne substancje nawilżające i regenerujące, które skutecznie odmładzają, nawilżają i wzmacniają skórę. Ta trójka w połączeniu z innowacyjną technologią INNOFACIAL sprawia, że skóra jest promienna, jednolita i wygląda młodziej. Jak po powrocie ze wspaniałych wakacji o których, wszyscy teraz tak mocno marzymy!

Kontakt
Kontakt

Zainteresowany naszymi urządzeniami?

Wypełnij formularz, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą.
Poznaj EMFACE