Wszystkie artykuły

JĘDRNE SPRĘŻYSTE, GŁADKIE - btlaesthetics.pl

Sprawdzone źródła
Publikacja: 29.12.2022 r.
JĘDRNE SPRĘŻYSTE, GŁADKIE - btlaesthetics.pl
Przejdź do wątku
  1. Wstęp
  2. A NA CO POSTAWIĆ W GABINECIE?
  3. BTL EXILIS ELITE
  4. JAK TO DZIAŁA?
  5. BTL EMTONE
  6. JAK EMTONE UJĘDRNIA?
  7. BTL X-WAVE
  8. BTL LYMPHASTIM
  9. Podsumowanie
Udostępnij artykuł

Nie ważne: grube czy chude – musi być sprężyste, jędrne i mocne. Takie podejście do ciała promują od lat Japończycy. Stąd też w kraju Kwitnącej Wiśni tak ogromną popularnością cieszy się slow jogging. Niby nic, bo biega się tak wolno, że w trakcie można swobodnie rozmawiać. Człowiek praktycznie się przy tym nie poci. Ale…przy regularnym codziennym truchtaniu – slow jogging czyni cuda z ciałem.

Przywraca równowagę, poprawia metabolizm i niesamowicie ujędrnia. Sekret tkwi między innymi w regularnym potrząsaniu całym ciałem, co poprawia krążenie krwi i limfy a także dotlenia wszystkie komórki. Jędrne, bardziej „gęste” ciało wygląda młodo i apetycznie i jest atrakcyjne nawet jeśli nie mamy nóg do nieba czy wymiarów modelki.

Tak więc jeśli szybko chcesz ujędrnić pupę, uda i całe ciało warto wprowadzić do codzienności jakiś rodzaj ruchu i połączyć to z zabiegami w gabinecie. Możesz więc robić codziennie przysiady (działają na większość mięśni dolnej części ciała), możesz jeździć na rowerze albo po prostu dużo chodzić (zwłaszcza po schodach!). Możesz robić zabiegi raz w tygodniu albo dwa razy w miesiącu. Dopasuj to do siebie, swojego stylu życia i potrzeb i pamiętaj o jednym: kluczowa jest regularność. Jeśli przyzwyczaimy nasze ciało do takiego, aktywnego rytmu, wówczas zaczyna wyglądać świetnie dosłownie z dnia na dzień.

A NA CO POSTAWIĆ W GABINECIE?

Mamy kilka propozycji, warto jednak zawsze skonsultować się ze specjalistą i dobrać taką technologię, która najszybciej przyniesie u nas rezultaty. Ostatni trend to łączenie różnych zabiegów i urządzeń. Okazuje się, że przeplatanie ich ze sobą daje skuteczną poprawę jędrności skóry.

Oto nasz wybór zabiegów ujędrniających bazujących na specjalistycznych, zaawansowanych urządzeniach.

Całkowicie bezpiecznych i popartych badaniami. Z nimi ujędrnisz skórę i ciało a przy okazji także perfekcyjnie wymodelujesz sylwetkę i zapomnisz o cellulicie!

Kontakt

Potrzebujesz urządzenia do epilacji w swojej klinice?

BTL EXILIS ELITE

To przełomowy system do ujędrniania, modelowania sylwetki oraz nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Możesz liczyć na znaczną poprawę napięcia, sprężystości i tekstury skóry, zmniejszenie obwodów a nawet zmianę kształtu problematycznych obszarów ciała. Urządzenie wręcz przemodelowuje sylwetkę! BTL EXILIS ELITE REDUKUJE RÓWNIEŻ CELLULIT.

Wykorzystuje się tu jednoczesne stosowanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki, co zapewnia rewolucyjny efekt medyczny skojarzonego działania mechanicznego oraz jednolite pobudzenie cząsteczek. Pozwala ona na rozbicie zbędnej tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie: poprawia gładkość skóry, redukuje cellulit, wpływa na lepsze dotlenienie i odżywienie komórek. Słowem: stopniowo wzmacnia skórę przywracając jej jędrność.

JAK TO DZIAŁA?

Krok pierwszy: Skojarzenie ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości pozwala dotrzeć do wcześniej opornej tkanki i zastosować terapię. System EXILIS jest kierowany na dokładnie określoną głębszą tkankę tłuszczową, a kontaktowe chłodzenie powierzchni reguluje temperaturę skóry i chroni delikatne struktury skórne.

Krok drugi: Fale ultradźwiękowe systemu EXILIS przerywają zwłóknienia w strukturach tłuszczowych, powodując podział pakietów komórek tłuszczowych na pojedyncze jednostki. Nie osłonięte komórki tłuszczowe są wtedy łatwiej dostępne niż kiedykolwiek i podatne na skuteczną terapię.

Krok trzeci: Depozyty tłuszczowe zazwyczaj składają się z metabolicznie nieaktywnych komórek. Energia o wysokiej częstotliwości powoduje precyzyjne głębokie nagrzewanie tkanki. Inicjowana jest aktywność metaboliczna i przyspieszone zostają procesy lokalnej lipolizy tkanki tłuszczowej. W tym samym czasie apoptoza zmniejsza liczbę adipocytów. Objętość komórki tłuszczowej zmniejsza się i tkanka tłuszczowa ulega redukcji.

Brzmi skomplikowanie? Ale przynosi efekty przemodelowania i wysmuklenia sylwetki.

To jednak nie wszystko – za ujędrnienie i poprawę sprężystości skóry bezpośrednio odpowiada w EXILIS ELITE technologia CRT czyli remodeling kolagenu przy użyciu opatentowanego systemu ekspozycji na energię dualną. Włókna kolagenowe są stymulowane przez ciepło powstające na skutek działania fali radiowej. Stymulacja powoduje proces rozplątywania włókien. Fale ultradźwiękowe mechanicznie przerywają włókna kolagenowe. Połączenie dwóch oddziaływań energii powoduje szybki i wydajny proces rozdzielania włókien kolagenowych. Struktura skóry wypełnia się nowym kolagenem. A to oznacza, że jest gładsza, lepiej napięta, jędrniejsza. Bez wysiłku, bez bólu, z przyjemnością!
BTL EMTONE

Urządzenie, które oferuje zabieg przypominający w odczuciu masaż gorącymi kamieniami. Kombinacja przyjemności i skuteczności, bo BTL EMTONE łączy siłę monopolarnej radiofrekwencji z ukierunkowaną falą akustyczną. Obie technologie mają potwierdzoną skuteczność w zabiegach na ciało, ale połączenie ich w jeden zabieg daje jeszcze lepsze efekty. Redukuje tkankę tłuszczową, uruchamiając proces lipolizy, ułatwia usuwanie tłuszczu i toksyn, poprawiając ukrwienie i dotlenienie tkanek oraz zagęszcza i ujędrnia skórę, dzięki czemu cellulit jest mniej widoczny. Efekty widać po jednym miesiącu!

JAK EMTONE UJĘDRNIA?

Z wiekiem ubywa kolagenu w skórze, staje się wiotka i mniej sprężysta. Widać to szczególnie mocno na udach, pupie, brzuchu. Monopolarna radiofrekwencja zastosowana w BTL EMTON – zwiększa ona syntezę kolagenu i elastyny oraz sprawia, że skóra ujędrnia się i napina. Z kolei fala akustyczna, poprawia w tym przypadku ukrwienie i dotlenienie tkanek, przyspieszając dodatkowo ich autoregenerację. Zmniejsza się też cellulit (ponieważ następuje poprawa ukrwienia i dotlenienia skóry). Skóra przyspiesza tworzenie nowego kolagenu i elastyny, wygląda młodziej, jest sprężysta i mocniejsza.

BTL X-WAVE

TERAPIE FALAMI AKUSTYCZNYMI są sprawdzonym zabiegiem wykorzystywanym w medycynie estetycznej i regeneracyjnej. Niezwykle silne impulsy dźwiękowe rozchodzą się po ciele jako drgania. W medycynie estetycznej delikatna radialna (promienista) fala akustyczna była stopniowo modyfikowana na potrzeby zwalczania cellulitu. W celu uniknięcia uszkodzenia tkanek stosuje się tu niższy poziom energii. Fale penetrują tkankę, oddziałując na leczone miejsce, podskórne komórki tłuszczowe, które stanowią główny składnik cellulitu, są zminimalizowane.

Zabieg pomaga przywrócić gładką, bardziej elastyczną, ładnie napiętą skórę. Co więcej, te rezultaty są naprawdę długotrwałe, utrzymują się do 6 miesięcy po leczeniu.

BTL LYMPHASTIM

Co powiesz na taką wizję? Wskakujesz do specjalnego ubranka (wygląda jak poduszkowy kombinezon) i leżysz myśląc o przyjemnych rzeczach – a to specjalistyczne urządzenie delikatnie masuje ciało pobudzając naturalne krążenie limfy w organizmie oraz poprawiając przepływ krwi. LYMPHASTIM TO 12-KOMOROWY APARAT DO MASAŻU UCISKOWEGO oferujący aż

33 gotowe programy zabiegowe. Co ważne elektroniczny system kontroli ucisku gwarantuje, że siła tego masażu będzie idealnie dopasowana do naszych potrzeb. Drenaż limfatyczny i pobudzenie wszystkich tkanek skutkują wyszczupleniem (znikają opuchnięcia), zmniejszeniem cellulitu (w większości wypadków przyczyną jest gromadzenie wody) i poprawą elastyczności i jędrności skóry. Same zalety! Gotowa na sezon ujędrniający?


Podsumowanie

Do codziennych rytuałów wprowadź też szczotkowanie ciała na sucho. Przed prysznicem czy kąpielą i koniecznie naturalną szczotką. Zacznij od dwóch sesji w tygodniu, a kiedy skóra się przyzwyczai – możesz to robić codziennie. 

Efekty? Niesamowita gładkość i bardziej jędrna skóra. Poprawia się nawet jej koloryt!

Kontakt
Kontakt

Zainteresowany naszymi urządzeniami?

Wypełnij formularz, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą.
Poznaj EMFACE