Wszystkie artykuły

LASER DIODOWY, CZYLI SKUTECZNE I TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA

Sprawdzone źródła
Publikacja: 30.12.2022 r.
LASER DIODOWY, CZYLI SKUTECZNE I TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA
Przejdź do wątku
  1. Wstęp
  2. JAK DZIAŁA LASER DIODOWY?
  3. EFEKTY DEPILACJI LASEREM DIODOWYM
  4. DEPILACJA LASEROWA NA ZAWSZE?
  5. LASER LINSCAN – DIODOWY POGROMCA
  6. Podsumowanie
Udostępnij artykuł

LASERY DIODOWE mają opinię najskuteczniejszych urządzeń do trwałej depilacji (właściwie epilacji, ponieważ włosy są tu usuwane razem z cebulkami i nie odrastają). Dodatkowe te najnowocześniejsze jak LinScan działają przy każdym odcieniu skóry i kolorze włosów. Po zabiegu należy zrezygnować przez kilka tygodni z zabiegów złuszczających, przebywania na silnym słońcu oraz wizyt na basenie. Delikatnie nawilżaj skórę to pomoże złagodzić ewentualne podrażnienia.

JAK DZIAŁA LASER DIODOWY?

LASER DIODOWY opiera się na zjawisku selektywnej fototermolizy. Oznacza to, że wytwarzana przez urządzenie wiązka światła (emituje ono jednorodną, stałą falę o długości 808 nm) oddziałuje tylko i bezpośrednio na sam mieszek włosowy. To możliwe ponieważ laser wychwytuje barwnik znajdujący się w mieszku włosowym oraz melanocytach naskórka (melanina) i przy pomocy wysokiej temperatury niszczy cebulkę. Tkanki otaczające mieszek są całkowicie bezpieczne.

Kontakt

Potrzebujesz urządzenia do epilacji w swojej klinice?

EFEKTY DEPILACJI LASEREM DIODOWYM

Już jeden zabieg likwiduje około 15-20% włosów, a te które odrastają mają delikatniejszą strukturę. To jak spektakularne będą efekty EPILACJI LASEREM DIODOWYM zależy od tego czy uda nam się przeprowadzić zabieg, kiedy włosy są w fazie anagenu, czyli w momencie ich intensywnego wzrostu. Właśnie dlatego należy dokładnie przestrzegać terminu wizyt wyznaczonych przez specjalistę. Odrobina precyzji w planowaniu zdecyduje o sukcesie. W tej fazie można naprawdę skutecznie zniszczyć mieszek włosowy i znajdującą się w nim żywą cebulkę.

DEPILACJA LASEROWA NA ZAWSZE?

DEPILACJA LASEREM DIODOWYM gwarantuje usunięcie niemal 99% niechcianego owłosienia. To wynik nieosiągalny inną metodą do tej pory. Rezultaty EPILACJI LASEREM DIODOWYM SĄ TRWAŁE, ale po roku niewielka część włosków może zacząć odrastać – dlatego właśnie sugeruje się powtórzyć zabieg. Takie utrwalenie sprawia, że gładkość pozostaje z nami bardzo długo.

LASER LINSCAN – DIODOWY POGROMCA

LASER LINSCAN to jedno z najnowocześniejszych urządzeń tego typu. To jedyny laser na świecie oferujący niezwykle szybkie zabiegi usuwania owłosienia z wysoką energią impulsu (do 100 J/cm2!) Już jeden zabieg pozwala zniszczyć trwale około1/3 wszystkich cebulek. Laser LinScan posiada zintegrowane z systemem kontaktowe chłodzenie skóry (okienko szafirowe może zostać schłodzone do temperatury 0°C) dzięki któremu zabieg jest bezbolesny. Inteligentny skaner sterujący ruchomą wiązką światła (nie potrzebny tu jest operator!) pozwala przeprowadzić terapię całej części ciała lub tylko jej fragmentu.

Operator ma za zadanie jedynie określenie aspektów takich jak: fototyp skóry, kolor i grubość włosów, a wszystkie parametry techniczne są ustawiane automatycznie. Innowacyjny skaner pozwala także na równomierne podgrzanie całego obszaru zabiegowego dzięki czemu terapia jest niezwykle szybka.

Podsumowanie

Skuteczna, bezbolesna i trwała – czego więcej można chcieć od depilacji? Jednak warto wiedzieć, że LinScan to nie tylko trwałe usuwanie owłosienia. To niezwykłe urządzenie pozwala także na zamykanie naczynek krwionośnych, leczenie rumienia a także na rewolucyjne leczenie grzybicy paznokci. Przy wszystkich tych zabiegach LinScan minimalizuje nieprzyjemne odczucia i dyskomfort oraz eliminuje ryzyko podrażnień.


ZAPISZ SIĘ DO 


Kontakt
Kontakt

Zainteresowany naszymi urządzeniami?

Wypełnij formularz, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą.
Poznaj EMFACE