Wszystkie artykuły

MODELOWANIE NÓG – PRZEPIS NA SZCZUPŁE NOGI?

Sprawdzone źródła
Publikacja: 29.12.2022 r.
MODELOWANIE NÓG – PRZEPIS NA SZCZUPŁE NOGI?
Przejdź do wątku
  1. Wstęp
  2. JAK PRZYGOTOWAĆ CIAŁO
  3. CZY NOGI PO ZABIEGU WYMAGAJĄ REKONWALESCENCJI?
  4. Podsumowanie
Udostępnij artykuł

Niestety nie da się schudnąć tylko z ud albo tylko z brzucha. Nie istnieją cudowne recepty dzięki którym uzyskamy szybki efekt i w ciągu weekendu z czystym sumieniem zamienimy dżinsy na szorty. Odchudzanie to długotrwały proces, ale wprowadzając do naszego życia trochę sportu, kontrolując dietę i korzystając z dobrodziejstw medycyny estetycznej, możemy być praktycznie pewni osiągnięcia wymarzonych efektów.


JAK PRZYGOTOWAĆ CIAŁO

Przygotowania ciała do odchudzania, warto rozpocząć od drenażu limfatycznego LYMPHASTIM, czyli procedury, której celem jest udrożnienie układu limfatycznego. Zabieg ma szereg pozytywnych działań, które wpływają na cały organizm zaczynając od jego detoksykacji, redukcji obrzęków i usprawnienia metabolizmu. Dodatkowo wspomaga proces odchudzania.

Kolejnym krokiem przybliżającym nas do szczupłych nóg, jest bezinwazyjna technologia, dzięki której szybkie efekty pojawią się w krótkim czasie. BTL EMTONE to połączenie dwóch skutecznych technologii — monopolarnej radiofrekwencji i ukierunkowanej energii fali akustycznej, które podczas jednego zabiegu dostarcza energię cieplną i mechaniczną, a tym samym jednocześnie redukuje tkankę tłuszczową, remodeluje kolagen i poprawia elastyczność skóry.

Kontakt

Potrzebujesz urządzenia do epilacji w swojej klinice?

CZY NOGI PO ZABIEGU WYMAGAJĄ REKONWALESCENCJI?

Zabiegi urządzeniami stosowane jako sposób na modelowanie sylwetki, są bezinwazyjną techniką, która w przeciwieństwie do zabiegów chirurgicznych nie wymaga regeneracji skóry. W efekcie, po zabiegu skóra będzie gładka, gęsta, piękna i jędrna. Wszystko dzieje się bez bólu i bez żadnego wysiłku. Zabiegi medycyny estetycznej to nowy rozdział w walce z tkanką tłuszczową i uporczywym cellulitem.

Jeżeli zależy nam nie tylko na wyszczupleniu nóg, ale także o nadaniu im sportowego kształtu, warto zapisać się na zabieg urządzeniem EMSCUPLT . Dzięki specjalnym aplikatorom, możliwe jest stosowanie urządzenia na mniejsze partie ciała np. modelowanie łydek. W ciągu około półgodzinnego zabiegu, wywoływane zostaje kilkadziesiąt tysięcy niezwykle intensywnych skurczów mięśni, podczas gdy my nie ruszamy nawet palcem. Można powiedzieć, że w trakcie zabiegu urządzenie buduje mięśnie za nas.

Wystarczy przeprowadzić zabiegi w serii, pamiętając przy tym o zachowaniu diety i aktywności fizycznej, a szybkie efekty nas zaskoczą!

Podsumowanie

Zabiegi urządzeniami BTL są bezpieczne, a o ich skuteczności w rzeźbieniu mięśni i modelowaniu sylwetki świadczy fakt, że niemalże wszystkie rekomendowane są przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA). Zaawansowane technologicznie, urządzenia są stale sprawdzane i ulepszane, a zabiegi nimi przeprowadzane to gwarancja bezpieczeństwa, bezinwazyjności i szybkiego efektu.

Kontakt
Kontakt

Zainteresowany naszymi urządzeniami?

Wypełnij formularz, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą.
Poznaj EMFACE