Wszystkie artykuły

MODELOWANIE POŚLADKÓW – UJĘDRNIANIE CIAŁA ZABIEGIEM

Sprawdzone źródła
Publikacja: 29.12.2022 r.
MODELOWANIE POŚLADKÓW – UJĘDRNIANIE CIAŁA ZABIEGIEM
Przejdź do wątku
  1. Wstęp
  2. REDUKCJA CELLULITU I JĘDRNE POŚLADKI ZA POMOCĄ ZABIEGU?
  3. URZĄDZENIE DO MODELOWANIA POŚLADKÓW
  4. SPALANIE TŁUSZCZU PRZY JEDNOCZESNYM BUDOWANIU MIĘŚNI
  5. Podsumowanie
Udostępnij artykuł

Na wygląd pośladków negatywnie wpływa również czas. Im jesteśmy starsi, tym w naszej skórze jest mniej kolagenu i elastyny, co prowadzi do spadku jej jędrności i gęstości. Zabiegi odchudzające i ujędrniające wykonywane w profesjonalnych gabinetach to nierzadko jedyna szansa na uzyskanie wymarzonego kształtu jędrnych pośladków dla osób, które nie są w stanie wykonywać intensywnych ćwiczeń, a także spędzać na siłowni długich godzin.

 

REDUKCJA CELLULITU I JĘDRNE POŚLADKI ZA POMOCĄ ZABIEGU?

Obecnie z problemem cellulitu boryka się coraz więcej kobiet. Cellulit, czyli tzw. pomarańczowa skórka, najczęściej pojawia się w obrębie ud i pośladków. Nasila się, kiedy w organizmie wzrasta ilość estrogenów. Najczęściej ma to miejsce w okresie dojrzewania, w ciąży, w czasie karmienia piersią czy podczas menopauzy. Terapia falą uderzeniową jest jedną z metod walki z cellulitem na pośladkach. Działanie fali uderzeniowej X-WAVE w redukcji cellulitu, ujędrnianiu ciała i walce z miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej została niejednokrotnie potwierdzona w badaniach klinicznych.

Kontakt

Potrzebujesz urządzenia do epilacji w swojej klinice?

URZĄDZENIE DO MODELOWANIA POŚLADKÓW

Najłatwiejszym i skutecznym sposobem na piękne pośladki w niedługim czasie jest ich wymodelowanie zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. JEDNYM Z TAKICH ZABIEGÓW JEST URZĄDZENIE BTL EMBODY. Stosowane jako metoda modelowania pośladków jest bardzo bezpieczną i bezinwazyjną techniką, nie wymagającą rekonwalescencji w przeciwieństwie do modelowania pośladków za pomocą zabiegów chirurgicznych. Podczas trwającego pół godziny zabiegu urządzenie wywołuje ponad 20 tysięcy niezwykle intensywnych (tak zwanych supramaksymalnych) skurczów mięśni. W BTL EMBODY jest to możliwe dzięki HIFEM – zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności. To dzięki niej organizm aktywuje wzrost włókien kurczliwych, tworzy nowe białka i powoduje rozrost włókien mięśniowych. Efekty? Rozbudowana tkanka mięśniowa, większe, lepiej napięte i bardziej widoczne pośladki.

SPALANIE TŁUSZCZU PRZY JEDNOCZESNYM BUDOWANIU MIĘŚNI

tak! BTL EMSCULPT NEO, urządzenie łączące zmodyfikowaną energię HIFEM+ i RF w jednej terapii. Zabieg wyszczuplający urządzeniem umożliwia redukcję tłuszczu aż o 30%, natomiast już po czterech zabiegach możemy zaobserwować przyrost mięśni aż o 25%. To doskonały przepis nie tylko na wymarzone pośladki, ale także na smukłe i jędrne ciało.

Podsumowanie

Medycyna estetyczna, w połączeniu ze zmianą nawyków żywieniowych i zwiększeniem aktywności fizycznej bez przeciążania organizmu może dać nam spektakularny efekt o jakim zawsze marzyliśmy. Zabiegi modelowania pośladków są skierowane właściwie dla każdej grupy pacjentów, ale oczywiście jest szczególnie wskazany dla osób, które borykają się z problemem obwisłych lub płaskich pośladków.

Kontakt
Kontakt

Zainteresowany naszymi urządzeniami?

Wypełnij formularz, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą.
Poznaj EMFACE