Wszystkie artykuły

MODELOWANIE SYLWETKI URZĄDZENIAMI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ – CZY TO MOŻLIWE?

Sprawdzone źródła
Publikacja: 30.12.2022 r.
MODELOWANIE SYLWETKI URZĄDZENIAMI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ – CZY TO MOŻLIWE?
Przejdź do wątku
  1. Wstęp
  2. DOBRA ENERGIA
  3. POMARAŃCZE BEZ SKÓRKI
  4. TALIA OSY
  5. Podsumowanie
Udostępnij artykuł

Zabiegi należy zawsze łączyć z odpowiednią dietą i rozsądną porcją tradycyjnej aktywności. Synergia tych trzech elementów to przepis na zdrowe, jędrne i zgrabne ciało a przy okazji szczęśliwą, odstresowaną głowę. Gotowi na perfekcyjne kształty i pełne odprężenie? Maszyny do modelowania sylwetki zyskują na popularności. Regularne korzystanie z nich staje się częścią naszego życia i coraz częściej jest traktowane jako perfekcyjne uzupełnienie treningów na powietrzu czy siłowni. Dlaczego? Efekty, które możemy uzyskać dzięki nowoczesnym technologiom są bardzo motywujące. Wzmacniają i pogłębiają też one rezultaty osiągane dzięki tradycyjnym ćwiczeniom. I są absolutnie niezastąpione w przypadku kontuzji lub przeciążenia mięśni.


DOBRA ENERGIA

BTL EMSCULPT to system do rzeźbienia mięśni i redukcji tkanki tłuszczowej. Leżysz przez 30 minut a on jednocześnie buduje i rzeźbi mięśnie oraz spala zbędny tłuszcz (w najbardziej strategicznych miejscach!) Takiej rzeźby brzucha, pupy, ramion, bicepsów czy łydek nie osiągniemy ani liposukcją, ani zabiegami z radiofrekwencją czy ultradźwiękami. W trakcie jednego zabiegu zastosowana w urządzeniu energia HIFEM wywołuje ponad 20 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych.

Tkanka mięśniowa musi przystosować się do tak ekstremalnego treningu, dlatego przebudowuje swoją strukturę wytwarzając nowe włókna mięśniowe a także zwiększając ich gęstość i objętość. Dodatkowym efektem jest miejscowa utrata tkanki tłuszczowej. W trakcie zabiegu BTL EMSCULPT mięśnie kurczą się do poziomu supramaksymalnego, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie ekstremalna ilość energii. Ta informacja aktywuje intensywną, ale całkowicie naturalną lipolizę. Tłuszcz uwolniony w ten sposób z adipocytów jest wydalany z organizmu w trakcie procesów metabolicznych. Mięśnie są większe, lepiej napięte i bardziej widoczne. Bezpieczeństwo i skuteczność EMSCULPT potwierdzone zostały w niezależnych badaniach klinicznych. Bonus: po takim „aktywnym” wypoczynku czujemy przypływ radości – to hormony szczęścia, które są wytwarzane jak przy prawdziwych ćwiczeniach!

Kontakt

Potrzebujesz urządzenia do epilacji w swojej klinice?

POMARAŃCZE BEZ SKÓRKI

Miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej często łączy się z cellulitem. BTL EXILIS ULTRA 360

radzi sobie z tymi problemami – dodatkowo ujędrniając i poprawiając gęstość skóry. Urządzenie to łączy monopolarną radiofrekwencję i ultradźwięki w technologii 360°. Ogrzewanie wolumetryczne 360° umożliwia szybkie i równomierne podniesienie temperatury tkanek. Przyśpiesza to procesy tworzenia nowego kolagenu i porządkuje strukturę kolagenu już istniejącego. Fala ultradźwiękowa rozbija zwłóknienia i rozdrabnia tkanki, czyniąc je bardziej podatnymi na działanie radiofrekwencji. Efekty to bardziej elastyczna, gładka i mocniejsza skóra bez pomarańczowej skórki oraz szczuplejsze i ładnie wymodelowane ciało. Zabiegi są bezbolesne, można wręcz powiedzieć, że są przyjemną chwilą relaksu. Po prostu leżysz i pozwalasz, aby twoje ciało stawało się coraz piękniejsze.

 

TALIA OSY

Wyszczuplenie talii można osiągnąć także dzięki zabiegom opartym na połączeniu monopolarnej radiofrekwencji oraz ukierunkowanej energii fali akustycznej. Wszystko to zamknięte zostało w jednym aplikatorze urządzenia BTL EMTONE. Kilka zabiegów powtórzonych w określonych odstępach czasu nie tylko jest w stanie usunąć nadmiar tłuszczu na przykład właśnie z okolic brzucha, ale również pobudza tworzenie nowego kolagenu, czyli wpływa na ujędrnienie skóry. Terapia przyspiesza również przemianę materii.

Ciekawą metodą selektywnej redukcji tkanki tłuszczowej jest urządzenie BTL VANQUISH ME. Wykorzystana technologia pola elektromagnetycznego o wysokiej intensywności łatwo przechodzi przez skórę, aby ogrzać warstwy tłuszczu na dużym obszarze. Zabieg jest bezinwazyjny, bezkontaktowy i całkowicie zautomatyzowany. Terapia jest krótka i nie wymaga znieczulenia a usunięty tłuszcz jest metabolizowany w naturalnych procesach.Podsumowanie

Po wszystkich terapiach z użyciem urządzeń modelujących ciało warto pamiętać o picu dużej ilości wody. Pomaga to organizmowi usuwać zmetabolizowany tłuszcz, ale także szybciej oczyścić się z toksyn i poprawić mikrokrążenie. Aby osiągnąć lepsze efekty warto w dniu terapii i kilka dni po niej przejść na dietę roślinną i lekkostrawną. Bez nabiału, glutenu i cukru. Dzięki temu wpłyniemy pozytywnie także na jakość naszej skóry i włosów a także poczujemy niesamowity przypływ witalności.

Kontakt
Kontakt

Zainteresowany naszymi urządzeniami?

Wypełnij formularz, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą.
Poznaj EMFACE