Wszystkie artykuły

NIEZAWODNE URZĄDZENIA WYKORZYSTYWANE W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ

Sprawdzone źródła
Publikacja: 29.12.2022 r.
NIEZAWODNE URZĄDZENIA WYKORZYSTYWANE W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ
Przejdź do wątku
  1. Wstęp
  2. SPECJALISTYCZNE URZĄDZENIA
  3. SALON MEDYCYNY ESTETYCZNEJ- WYPOSAŻENIE
  4. SALON MEDYCYNY ESTETYCZNEJ: URZĄDZENIA, KTÓRE POMAGAJĄ ZDROWIEĆ I PIĘKNIEĆ
  5. Podsumowanie
Udostępnij artykuł

Wyposażamy gabinety kosmetyczne w niezawodne urządzenia. Medycyna estetyczna to dziedzina, w której działają profesjonaliści wykazujący zapotrzebowanie na wysokojakościowy sprzęt. Przedstawiamy Państwu skuteczne urządzenia do gabinetu kosmetycznego oraz profesjonalne urządzenia do zabiegów medycyny estetycznej oraz kliniki.

Na skuteczność przeprowadzanych zabiegów ma wpływ między innymi dobór odpowiedniego urządzenia. Do gabinetów medycyny estetycznej przychodzą klienci, którzy liczą na:

• wypełnianie bruzd,

• redukcję zmarszczek,

• wzrost elastyczności skóry i wyrównanie jej kolorytu,

• nieinwazyjne modelowanie kształtu ciała,

• bezpieczny i skuteczny lifting twarzy,

SPECJALISTYCZNE URZĄDZENIA

Wiele klientek szuka pomocy w niwelowaniu dolegliwości natury ginekologicznej, takich jak: nadżerki, polipy, kłykciny i mięśniaki. Dużym zainteresowaniem cieszą się również zabiegi, które leczą wysiłkowe nietrzymanie moczu. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia, takie jak BTL EMSELLA, lub FOTONA INTIMA bez którego nie może funkcjonować żaden profesjonalny salon medycyny estetycznej, w którym świadczone jest leczenie inkontynencji. Gwarantujemy, że odpowiednio dobrane urządzenie z naszej szerokiej oferty spełni najwyższe wymagania. Wysokiej klasy urządzenia do salonów medycyny estetycznej zapewniają komfort pracy, a zastosowanie w ich budowie systemów najnowszej generacji minimalizuje powikłania wynikające z nieprawidłowej pracy urządzenia. Do salonu kosmetycznego potrzebny jest kompaktowy sprzęt, który jest wyposażony w szereg funkcji. Ponadto, bardzo pożądana jest możliwość wykonywania zabiegów synergicznie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na dopracowane pod względem technologicznym, uniwersalne urządzenia do salonu kosmetycznego, takie jak:

• BTL X-WAVE (terapia falami akustycznymi w celu zwalczenia cellulitu, obrzęków tłuszczowych, poprawia jędrność skóry i wygładzenie nierówności),

• FOTONA (urządzenia do gabinetu kosmetycznego, które bardzo dobrze sprawdzą się przy nieablacyjnych i ablacyjnych zabiegach resurfacingu, termolifting skóry, peelingach laserowych i wielu innych)

Kontakt

Potrzebujesz urządzenia do epilacji w swojej klinice?

SALON MEDYCYNY ESTETYCZNEJ- WYPOSAŻENIE

Podstawowym wyposażeniem gabinetów medycyny estetycznej są profesjonalne lasery, które z chirurgiczną precyzją wspomagają zabiegi z zakresu dermatologii, ginekologii, urologii, stomatologii. Ponadto, stanowią nieodzowne narzędzie w rękach lekarzy medycyny estetycznej. Dzięki ich różnorodnym zastosowaniom możliwe jest bezproblemowe wykonanie szeregu nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów.

Urządzenia do salonów medycyny estetycznej, które znajdują się w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Zaliczamy do nich:

• BTL EMSCULPT (wspomaga bezinwazyjne rzeźbienie ciała oraz bezpieczną redukcję tkanki tłuszczowej),

• ULTRA FEMME 360™ (stanowi narzędzie w walce o satysfakcjonujące życie seksualne oraz pomaga leczyć dolegliwości intymne),

• BTL EXILIS ELITE (to efektywne narzędzie pozwala nadać ciału pożądany kształt, zredukować tkankę tłuszczową, zniwelować cellulit oraz jest bezkonkurencyjne w redukcji zmarszczek i niezwykle pomocne w procesie odmładzania),

• BTL LYMPHASTIM (doskonałe urządzenie do efektywnego masażu uciskowego, dzięki któremu pobudzone jest krążenie limfatyczne w organizmie),

Profesjonalne urządzenia medycyny estetycznej możemy podzielić na sprzęt zabiegowy do pracy nad:

• ciałem,

• twarzą,

• epilacją,

• ginekologią estetyczną

SALON MEDYCYNY ESTETYCZNEJ: URZĄDZENIA, KTÓRE POMAGAJĄ ZDROWIEĆ I PIĘKNIEĆ

Salon medycyny estetycznej powinien prezentować wysokojakościowe wyposażenie. Profesjonalne urządzenia, które znajdziecie Państwo w zakładkach naszej strony internetowej posiadają szerokie specyfikacje i najlepsze możliwe parametry. Profesjonaliści poruszający się w kręgu medycyny estetycznej, wykonują codzienne wiele zabiegów, mających na celu leczenie i poprawę wyglądu. W związku z powyższym, tak ważne jest, by nabyć bezawaryjne, trwałe urządzenia, które wypełnią zapotrzebowanie na niezawodny sprzęt do gabinetów.

Technologie, w jakie wyposażone są skuteczne urządzenia do gabinetu kosmetycznego

Współcześnie, urządzenia do salonów medycyny estetycznej to ultranowoczesny sprzęt, dzięki któremu możliwe jest wykonywanie wielu zabiegów poprawiających wygląd.

Te wielofunkcyjne urządzenia do salonu kosmetycznego prezentują wysoką technologię, do której możemy przykładowo zaliczyć:

• RADIOFREKWENCJA MONOPOLARNA: wspiera metabolizm na poziomie komórki, zwiększa mikrocyrkulację, pozwala na efektywną, błyskawiczną regenerację,

• HIFEM: wywołuje skurcze supermaksymalne, dzięki czemu możliwe jest zwiększenie napiętości tkanki mięśniowej,

• RADIOFREKWENCJA: powoduje nową produkcję elastyny i kolagenu,

• Energy Flow Control (EFC™): zapewnia ogrzanie tkanki w równomierny sposób,

• MONOPOLARNA FALA RADIOWA + UKIERUNKOWANA ENERGIA FALI AKUSTYCZNEJ: umożliwia równoległe działanie monopolarnej fali radiowej i ukierunkowanej fali akustycznej, dzięki czemu pozwala na leczenie niedoskonałości skóry,

• CRT: system ekspozycji na energię dualną efektuje poprawą gęstości skóry,

Podsumowanie

Dzięki zastosowaniu w wybranych przez nas modelach wyżej wymienionych technologii, zabiegi wspierane przez te urządzenia przebiegają szybko, precyzyjnie i komfortowo. Medycyna estetyczna potrzebuje wsparcia sprzętu najwyższej klasy, który dostarczamy Państwu z przyjemnością i nieskrywaną satysfakcją. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją i krótką charakterystyką cechującą poszczególne urządzenia. 

Kontakt
Kontakt

Zainteresowany naszymi urządzeniami?

Wypełnij formularz, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą.
Poznaj EMFACE