Wszystkie artykuły

URZĄDZENIA DO WYSZCZUPLANIA TALII – SPRAW, ŻEBY TWOJA FIGURA WYGLĄDAŁA LEPIEJ

Sprawdzone źródła
Publikacja: 29.12.2022 r.
URZĄDZENIA DO WYSZCZUPLANIA TALII – SPRAW, ŻEBY TWOJA FIGURA WYGLĄDAŁA LEPIEJ
Przejdź do wątku
  1. Wstęp
  2. SIŁOWNIA DLA LENIUSZKÓW
  3. LEKKO I SKUTECZNIE
  4. ZNIKAJĄCY TŁUSZCZYK
  5. Podsumowanie
Udostępnij artykuł

Właściwie każdy z nas posiada w swoim ciele newralgiczne miejsca – słabsze, szybciej odkładające tłuszcz, odporniejsze na ćwiczenia. Aby doprowadzić je do formy należy działać wielopłaszczyznowo – potrzebna jest systematyczność i co tu kryć: siła woli. Jeśli chcemy wyglądać lepiej i żyć zdrowiej zazwyczaj pierwszym krokiem jest więc zmiana dotychczasowych nawyków.

Redukcja kalorii, wprowadzenie większej ilości białka i błonnika pomoże uregulować metabolizm i usprawnić trawienie. Unikamy skrobi i cukru, które podnoszą poziom produkcji insuliny wywołując napady głodu i dodają centymetrów w talii. Cukier jest wyjątkowo szkodliwy, ponieważ przyspiesza także starzenie się narządów wewnętrznych zaburzając ich prawidłowe funkcjonowanie. I wreszcie ruch. Zamiast okazjonalnych skoków do siłowni i wyciskania tam z siebie ostatnich potów – należy zaplanować regularną porcję ruchu: codziennie. Dobra wiadomość – mogą być to także spacery, nie chodzi o to, aby katować organizm, ale aby zachować ciągłość ruchu i nie dopuszczać do zastojów.


SIŁOWNIA DLA LENIUSZKÓW

Jednym z urządzeń do modelowania sylwetki jest BTL EMSCULPT NEO. Po serii 4 zabiegów możemy spalić nawet 30% zbędnego tłuszczu. Dodajmy, że jedyne co ty musisz tu zrobić to przyjść na zabieg! EMSCULPT NEO to technologia łącząca dwa rodzaje energii: HIFEM+ i RF w jednym zabiegu. To połączenie pozwala spalanić tkankę tłuszczową oraz rozbudować i wzmocnić mięśnie. Jak działa ten sprzęt? Kluczem jest synergia, dzięki której efekty połączenia technologii są lepsze niż to co oferuje każda z nich stosowana oddzielnie. Fala radiowa rozbija i niszczy podskórny tłuszcz w procesie termolipolizy a pole elektromagnetyczne HIFEM+ poprzez supramaksymalne skurcze buduje mięśnie. Wyszczuplenie talii to nie wszystko. SERIA 4 ZABIEGÓW EMSCULPT NEO wywołuje wzrost mięśni podobny do 12-16 tygodni treningu oporowego, czyli około 25%. W ciągu trwającego pół godziny zabiegu wybrana partia ciała wykonuje trening porównywalny do 20 tysięcy brzuszków lub przysiadów. Nie dość, że talia osy to jeszcze pod skórą wyraźnie zarysowuje się nieosiągalny dotąd „kaloryfer”. Urządzenie powoduje także ujędrnienie i napięcie skóry na poddanym zabiegowi obszarze. A najlepsze jest to, że po takim półgodzinnym leżakowaniu – odczuwasz zadowolenie i wzrost energii spowodowany przypływem endorfin. Jak po prawdziwym treningu!


Kontakt

Potrzebujesz urządzenia do epilacji w swojej klinice?

LEKKO I SKUTECZNIE

Na podobnej zasadzie działa urządzenie do modelowania ciała BTL EMBODY. Zabieg przeznaczony do budowania mięśni – brzucha i pośladków. Skurcze mięśni wywoływane przez maszynę są tu supramaksymalne czyli mają większą moc i częstotliwość niż te podczas zwykłego treningu. Tkanka mięśniowa musi przystosować się do tak ekstremalnego wysiłku i wytwarza nowe włókna mięśniowe, zwiększa też gęstość i objętość mięśni. To powoduje, że mięśnie są większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

To zasługa HIFEM – zaawansowanej technologii elektromagnetycznej, dzięki której organizm aktywuje wzrost włókien kurczliwych, tworzenie nowych białek i rozrost włókien mięśniowych.

ZNIKAJĄCY TŁUSZCZYK

BTL EXILIS ELITE to urządzenie przeznaczone do leczenia otyłości poprzez kontrolowaną redukcję komórek tłuszczowych indukowaną za pomocą fal radiowych w połączeniu z ultradźwiękami. ZABIEG PRZY UŻYCIU BTL EXILIS ELITE powoduje poprawę napięcia, sprężystości i tekstury skóry, jednocześnie zapewniając pacjentowi maksymalne bezpieczeństwo. Jedną z ciekawszych metod modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej jest też BTL VANQUISH ME -nieinwazyjny, bezbolesny i bezdotykowy zabieg, który nie wymaga żadnej rekonwalescencji. Efekt jest osiągany poprzez głębokie ogrzewanie tkanek, zwiększenie przepływu krwi i przyspieszenie metabolizmu za pomocą pola elektromagnetycznego o wysokiej częstotliwości. Temperatura podskórnego tłuszczu wzrasta a wszystkie otaczające tkanki są przed nią zabezpieczone. Zabieg jest krótki, ale dzięki różnej wielkości aplikatorom może być wykonywany jednocześnie nawet na dużym obszarze. Usunięte komórki tłuszczowe są metabolizowane naturalnie przez organizm. I dobra wiadomość: jeśli będziemy prowadzić zdrowy tryb życia – może to być trwałe rozstanie z tłuszczykiem w tym miejscu.


Podsumowanie

Aby lepiej się zmotywować i mieć siłę do zmiany stylu życia – warto wesprzeć się innowacyjnymi urządzeniami medycyny estetycznej. Doprowadzą nas do idealnej formy, zlikwidują boczki, wyszczuplą talię. Do nas będzie należało zachowanie tego stanu na dłużej. Maszyny modelujące ciało wykorzystują rozmaite technologie. To, że coś sprawdziło się (lub nie) na koleżance nie znaczy, że na nas zadziała podobnie. Najlepiej skonsultować się ze specjalistą, który dobierze metodę najlepszą dla nas, maksymalnie spersonalizowaną. Wtedy sukces jest nie tylko gwarantowany, ale i błyskawiczny.

Kontakt
Kontakt

Zainteresowany naszymi urządzeniami?

Wypełnij formularz, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą.
Poznaj EMFACE