Wszystkie artykuły

ZAAWANSOWANE URZĄDZENIA DO REDUKCJI BLIZN

Sprawdzone źródła
Publikacja: 29.12.2022 r.
ZAAWANSOWANE URZĄDZENIA DO REDUKCJI BLIZN
Przejdź do wątku
  1. Wstęp
  2. PROFESJONALNE URZĄDZENIE DO REDUKCJI BLIZN W SALONIE MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
  3. DO REDUKCJI BLIZN Z SERII FOTONA:
  4. Podsumowanie
Udostępnij artykuł

W klinikach medycyny estetycznej oraz gabinetach kosmetycznych wyposażenie powinno być profesjonalne, a skuteczne urządzenia dają możliwości korzystania z różnorodnych funkcji w działaniu synergicznym.


PROFESJONALNE URZĄDZENIE DO REDUKCJI BLIZN W SALONIE MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Zajmujemy się wyposażaniem salonów medycyny estetycznej w profesjonalne urządzenia do redukcji blizn. Specjaliści działający na polu medycyny estetycznej, powinni pracować na sprzęcie wysokiej klasy, który usprawni i udogodni wykonywanie codziennych zabiegów. Blizny to efekt gojenia się ran i są naturalnym zjawiskiem. Powstanie blizn w miejscach widocznych na ciele, takich jak twarz (jak w przypadku blizn ) jest jednak związane z dyskomfortem psychicznym. W kręgu naszej kultury, powszechne stało się usuwanie wszelkich zmian naruszających estetykę. Dzięki wykorzystaniu technologii laserowej, w którą wyposażone jest profesjonalne urządzenie do redukcji blizn, możemy mówić o efektywnych, skutecznych, trwałych i w pełni bezpiecznych zabiegach.

Kontakt

Potrzebujesz urządzenia do epilacji w swojej klinice?

DO REDUKCJI BLIZN Z SERII FOTONA:

• FOTONA 4D– za pomocą tej procedury do redukcji blizn, wygładzisz blizny i zmarszczki, a także je wypełnisz w razie konieczności, oprócz tego ujędrnisz zwiotczałą skórę i przeprowadzisz skuteczny proces uelastycznienia. Dzięki FOTONIE 4D wykonasz szybki lifting laserowy oraz obkurczysz ujścia gruczołów łojowych.

• STARWALKER– wyposażony jest w system laserowy Pico-Nano-Ktp, doskonale radzi sobie z bliznami, owłosieniem, trądzikiem, przebarwieniami, żylakami, “pajączkami”, grzybicą paznokci, a także.. niechcianymi tatuażami.

• DYNAMIS XS – to wyjątkowo precyzyjne, profesjonalne urządzenie do redukcji blizn ale także nieocenione narzędzie w chirurgii dermatologicznej. Laser Er:YAG zintegrowany jest ze skanerem, dzięki czemu praca na tym urządzeniu jest bezproblemowa i w dużej mierze intuicyjna.

• SPECTRO SP i DYNAMIS SP– prezentują wszechstronne zastosowanie na wielu polach. To wyspecjalizowane, kompleksowe systemy do wykonywania rozmaitych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Laser frakcyjny CO2 pomaga zredukować blizny a proces regeneracji skóry i tworzenia nowych włókien kolagenowych jest przyspieszony. Sprawdza się w szczególności przy redukcji blizn po trądzikowych, jednocześnie wzmacniając i regenerując zdrowe tkanki. Efektywna terapia kończy się krótkim okresem rekonwalescencji. Profesjonalista wykorzystujący w pracy to profesjonalne urządzenie do redukcji blizn, może cieszyć się dużym komfortem przy wykonywaniu zabiegów.

Redukcja blizn to zabiegi, które wykonuje się często w salonach medycyny estetycznej. Zabieg dotyczy blizn po trądzikowych, pooperacyjnych lub pourazowych. Usunięcie blizn to zabieg, który doskonale wpasowuje się w medycynę estetyczną- z jednej strony mamy tu do czynienia z procesem leczenia i regeneracji, z drugiej strony nie można pominąć kontekstu estetycznego. Do precyzyjnego wykonywania pracy, potrzeba specjalnych narzędzi, które Państwu dostarczamy. Urządzenia do redukcji blizn, które prezentujemy są stworzone w oparciu o nowe technologie, a ich skuteczność potwierdzona jest przez lata bezproblemowego użytkowania na całym świecie.

Podsumowanie

Redukcja blizn to proces, który posiada swój kontekst zdrowotny, ale także psychologiczno- społeczny. Odpowiednio dopasowane zabiegi przeplatają się z okresami rekonwalescencji. Dzięki temu, że profesjonalne urządzenia do redukcji blizn są wyposażone w technologie przyspieszające regenerację tkanek- efekty są widoczne już po pierwszych zabiegach. Wpływa to pozytywnie na kondycję psychiczną pacjenta, co w przypadku działania na polu medycyny estetycznej ma niebagatelne znaczenie.

Kontakt
Kontakt

Zainteresowany naszymi urządzeniami?

Wypełnij formularz, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą.
Poznaj EMFACE