DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej jakości aparatury medycznej z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej, fizjoterapii, neurorehabilitacji, kardiologii, spirometrii, hydroterapii oraz stomatologii.

Sprawdź naszą ofertę
BTL Kariera
OFERTA

Otwarte rekrutacje

Sprawdź szczegóły pracy i rekrutacji w poniższych ofertach.

Specjalista ds. szkoleń - medycyna estetyczna

6 Maja 2024
LocationPodlaskie, Mazowieckie, Lubelskie, Świętokrzyskie
ContractUmowa o pracę

Każdego dnia dbamy o to, aby nasz zespół czuł się doceniony. Inwestujemy w siebie, bo wygrywamy lub przegrywamy jako zespół. Inauguracyjne lunche czy kwartalne wyjazdy to tylko niektóre ze sposobów, które dają nam możliwość podziękowania za ich ciężką pracę. Sprawdź naszą ofertę, aby poznać zakres obowiązków, wymagania do tego stanowiska oraz dowiedzieć się co możemy Ci zaoferować.

Nasz proces rekrutacyjny

Wyślij nam swoje CV

Po otrzymaniu twojego zgłoszenia, potrzebujemy trochę czasu na jego weryfikację i ocenę.

Rozmowa telefoniczna

Jeśli twoje zgłoszenie zwróci nasza uwagę, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby ustalić termin rozmowy rekrutacyjnej.

Rozmowa rekrutacyjna

Podczas rozmowy rekrutacyjnej będziemy chcieli lepiej Cię poznać oraz omówić wszystkie kwestie związane z ofertą na dane stanowisko.

Sukces!

Jeśli po rozmowie otrzymasz od nas telefon – dobra robota! Witamy w naszym zespole.
Nasze wartości

W miarę rozwoju nie tracimy z oczu tego, co najważniejsze — ludzi. BTL to firma zbudowana na bazie rodziny. To miejsce pracy, w którym współpracownicy stają się przyjaciółmi. Pozytywny duch, w którym wspieramy się nawzajem, sprzyja otwartym, szczerym i znaczącym relacjom.

Każdego dnia dbamy o to, aby nasz zespół czuł się doceniony. Świętujemy i akceptujemy naszą różnorodność. Inwestujemy w siebie, bo wygrywamy lub przegrywamy jako zespół. Inauguracyjne lunche czy kwartalne wyjazdy to tylko niektóre ze sposobów, które dają nam możliwość podziękowania za ich ciężką pracę.

Kariera - nasze wartości
Kontakt
Kontakt

Zainteresowany naszymi urządzeniami?

Wypełnij formularz, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą.
Poznaj EMFACE